AINUS ÜLE-EESTILINE TUDENGILEHT

Reeglid

Veebilehe kasutamise reeglid

 

1. SA Üliõpilaslehe veebitoimetus kontrollib enne veebilehe kasutaja kommentaaride, arvamuslugude jms avaldamist need üle, et tegemist ei oleks rämpspostitusega, reklaamlinkide ja –tekstide või ebaviisakate ja vaenu õhutavate kommentaaridega.

2. SA Üliõpilasleht veebitoimetus peab oma arvamuslugude, sh kasutajate kommentaaride avaldamisel silmas eelkõige head tava arvustada vajadusel inimeste mõtteid, mitte aga isikuid endid!

3. Eesti Üliõpilaslehe veebilehel avaldatud artiklite avaldamine kolmandate isikute veebilehtedel on lubatud alljärgnevatel tingimustel:

Kui soovitakse kasutada uudistelingina kõiki Eesti Üliõpilaslehe veebilehel ilmunud lugusid, siis tuleb lahendusena kasutada Eesti Üliõpilaslehe veebilehe RSS-väljundit, mille baasil saab kuvada Eesti Üliõpilaslehe veebilehe uudiste pealkirju ja avalõike, sellele klikkides avaneb uudis aga Eesti Üliõpilaslehe veebilehel yliopilasleht.ee .

Kui soovitakse kasutada uudiseid valikuliselt, siis on lubatud kolmandate isikute veebilehele vaid uudise pealkirja ja avalõigu kopeerimine, selle järel tuleb juhtida lugeja Eesti Üliõpilaslehe veebilehel yliopilasleht.ee asuva uudiseni, pannes avalõigu alla lingi.

4. Eesti Üliõpilaslehe veebilehel avaldatud artiklite refereerimine paberväljaannetes, raadios, televisioonis, veebilehekülgedel või mujal on lubatud alljärgnevatel tingimustel:

Enne refereeringu algust tuleb avaldada refereeritava artikli avaldamiskoht, pealkiri, kuupäev ja autor.

Artiklite refereerimisel veebiväljaandes tuleb lisaks avaldada enne refereeringu algust ka link refereeritavale artiklile.

Eeltoodud artiklite refereerimise tingimusi tuleb järgida ka juhul, kui artikkel või selle sisu saadakse enda kasutusse uudisteagentuuri, mõne teise omaniku omanduses oleva internetiportaali või mõne muu meedia vahendusel.

SA Üliõpilaslehe veebileht (yliopilasleht.ee ) ja iga selle osa on autorikaitse objekt ja selle omandiõigus kuulub SA Üliõpilaslehele.

Kõik SA Üliõpilaslehe veebilehel avaldatud artiklid, fotod, videod jms on autoriõigusega kaitstud teosed, mille kasutuse reeglid on sätestatud autorõiguse seaduses. Nende reprodutseerimine ja levitamine ilma SA Üliõpilasleht kirjaliku nõusolekuta on keelatud.